Bentley одержує дві перемоги й святкує 250-й старт для Continental GT3

Bentley Continental GT3 здобула дві перемоги у гонках GT Asia та заробила важливі очки в Сільверстоуні у Blancpain GT Series.

Минулого вікенду Bentley Motorsport двічі перемогла у GT Asia Series, потрапила до першої десятки у Сільверстоуні, де відбулися перегони Blancpain GT Series, відзначила 250-й старт моделі Continental GT3 та закінчила підготовку до 24-годинних перегонів у Нюрбургринзі.

Це був перший етап сезону у першості серії GT Asia, і Bentley Team Absolute – азіатський партнер британського виробника – не стали зволікати з захистом свого чемпіонського титулу. Новачок команди австрієць Джонатан Вентер та минулорічний срібний призер чемпіонату японець Кейта Сава вибороли дві перемоги, що дозволило Bentley Team Absolute одразу захопити лідерство у першості.

Це був напружений вікенд для наших Continental GT3, перегони у трьох різних країнах.

Брайан Гаш

У Великій Британії на трасі в Сільверстоуні відбувся четвертий етап Blancpain GT Series і Bentley Team M-Sport заробила чергові очки в чемпіонаті – екіпаж під номером 7 у складі Гая Сміта, Стівена Кейна та Вінсента Абриля фінішували на восьмій позиції. У цих перегонах автомобіль Bentley Continental GT3 відсвяткував свій 250-й старт. За цей час гоночна версія культового суперкару здобула 21 перемогу та 50 подіумів.

Тим часом європейська команда Bentley - Bentley Team ABT – закінчила підготовку до майбутніх 24-годинних перегонів у Нюрбургринзі, взявши участь у третьому етапі серії VLN та посівши там 11-те місце.

«Це був напружений вікенд для наших Continental GT3, перегони у трьох різних країнах, - сказав директор Bentley Motorsport Брайан Гаш. – Те, що мі відзначили 250-й старт Continental GT3 лише через два з половиною роки після її дебюту, свідчить, як швидко ми виросли й стали помітним гравцем у світі перегонів GT».

«Bentley Team Absolute провела фантастичний вікенд у Кореї, й сором, що ми не змогли так само виступити у Великій Британії. Зараз команда повністю зосереджена на перегонах у Нюрбургринзі, що стартують за два тижні».