DTM на Лаузіцрингу: Фіторіс очолив недільне тренування

На німецькому Лаузіцрингу стартував другий гоночний день третього етапу DTM.

Найкращий час в ранковому тренуванні показав Крістіан Фіторіс на Mercedes, який напередодні фінішував у першій гонці уїк-енду на п'ятій позиції. Слідом за німцем розташувалися два гонщика Audi - Джеймі Грін і Ніко Мюллер, що показали ідентичний час, поступившись результату лідера 0,003 секунди.

Четверте місце зайняв ще один пілот Audi Маттіас Екстрьом, а п'ятим став напарник по команді Фіторіса Лукас Ауер. Шістку замкнув Майк Роккенфеллер на Audi, а кращий пілот BMW розташувався на сьомій сходинці - ним став Марко Віттманн, який фінішувавши четвертим в суботній гонці і очолив загальний залік чемпіонату.

Переможець першого заїзду Мігель Моліна на Audi показав 11-й результат, пропустивши вперед ще Максима Мартіна на BMW і новачка сезону Естебана Окона на Mercedes. Перша десятка вмістилася в 0,25 секунди від лідера.

Попереду учасників DTM чекає кваліфікація і друга гонка уїк-енду, яку в прямому ефірі можна буде побачити на Motorsport.com. Старт - о 16:10 за київським часом.