DTM на Лаузіцрингу : Моліна привів дует Audi до поулу в суботній кваліфікації

Гонщик Audi Мігель Моліна здобув свою шосту поул-позицію в DTM, повторивши свій успіх на Лаузіцрингу другий рік поспіль.

Моліна показав свій кращий результат ще в першій половині сесії, в той час як Джеймі Грін зміг підтягнутися на одну десяту до іспанця значно пізніше. Інші гонщики не змогли втрутитись в боротьбу за поул.

Після двох тренувань, в яких Mercedes і Audi обмінялися кращими колами, володар поулу на минулих вихідних Ніко Мюллер не зміг втримати підняту планку - і був швидко перевершений Томом Бломквістом, а потім Майком Роккенфеллером і Крістіаном Фіторісом.

Мюллер повернув собі лідерство в другій спробі, поки його партнер по Audi Моліна покращив результат до 1:16.619, випередивши Ніко на півсекунди.

Найближча четвірка гонщиків не вийшла з 1хв17сек в першій половині кваліфікації, тоді як гонщик BMW Марко Віттман зміг майже дістати результат Моліни, відставши на 0.15 секунд.

Моліна не зміг поліпшити свого часу в другій половині сесії, але його проміжний поул опинився під загрозою коли Грін зміг несподівано прорватись на P2, програвши лише 0.077 секунди.

Таким чином третє місце Віттманна стало кращим серед пілотів BMW, які тільки вдвох змогли прорватися в Топ-10.

Тріо Mercedes Роберт Вікенс, Лукас Ауер і Крістіан Фіторіс зайняли четверте, п'яте і шосте місця попереду Маттіаса Екстрьома (Audi) і Максима Мартіна (BMW).

Адріен Тамбе і Ніко Мюллер зайняли для Audi п'ятий рядок на старті суботньої гонки. Майбутню гонку на Лаузіцрингу можна буде побачити в прямому ефірі на Motorsport.com, починаючи з 16:20 за київськимчасом.