DTM в Хоккенхаймі: Ді Реста виграв недільну гонку

Колишній пілот Формули-1 Пол ді Реста здобув впевнену перемогу в другій гонці в Хоккенхаймі. Це була його перша перемога в DTM з моменту його повернення в 2014 році.

На старті Пол ді Реста впевнено реалізував перевагу поула, вже по ходу стартового кола зумівши наростити комфортну перевагу над переслідувачами. Зберегти лідерство шотландцеві не завадило ні поява машини безпеки після аварії на початку гонки, ні заминка механіків на обов'язковому піт-стопі.

Після зупинки в боксах ді Реста повернувся на трасу і, як і раніше, попереду свого напарника по Mercedes Гері Паффета, який провів зупинку раніше, але після неї застряг позаду Мігеля Моліни.

Пройшовши іспанського пілота Audi, англієць був націлений поборотися з шотландцем за першу позицію, але надії чемпіона 2005 на перемогу перекреслив штраф за небезпечний виїзд з місця піт-стопа - Паффет ледь не врізався в Mercedes Роберта Уікенса, що заїжджав до своїх механіків.

Втративши головного суперника, ді Реста впевнено довів гонку до переможного фінішу. Цей успіх став для Пола першим після повернення в DTM з Ф1 в 2014-му та сьомим за час виступів у німецькій "кузовної" серії.

Трійку призерів доповнили гонщики BMW - Тімо Глок, який незадовго до фінішу зумів випередити в боротьбі за друге місце Аугусту Фарфуса, у якого виникли проблеми із задньою шиною. Четвертим фінішував їх напарник по концерну Максим Мартен, а на п'яте місце після штрафного проїзду по піт-лейн зумів пробитися Паффет.

Слідом відмашку картатим прапором отримали Роберт Уікенс на Mercedes і Том Бломквіст на BMW. На восьмому місці фінішував Ніко Мюллер, який став єдиним гонщиком Audi в першій десятці. Її замкнули ще два пілоти BMW - Марко Віттман і Мартін Томчик, який вилетів з траси незадовго до фінішу і втратив таким чином дев'яте місце.

Тріумфатор суботнього заїзду Едоардо Мортара став тільки 12-м і поступився лідерством в чемпіонаті ді Ресті. Маттіас Екстрем, що став незадовго до гонки DTM переможцем етапу світового ралі-кросу, не дістався до фінішу через пошкодження машини після кількох контактів.

Найбільша аварія гонки сталася на першому колі, коли Антоніу Фелікс да Кошта, підштовхнув дебютанта Естебана Окона, який втратив контроль над своїм Mercedes і виніс з траси Audi Джеймі Гріна і BMW Бруно Спенглера.

Другий етап DTM пройде 21-22 травня в австрійському Шпільберг.