DTM в Шпільбергу: Бломквіст кращий в першій практиці

На треку Red Bull Ринг пілот BMW Том Бломквіст показав найкращий час в п'ятничному тренуванні другого етапу DTM.

На останніх секундах півгодинної сесії Том Бломквіст змістив з верхнього рядка переможця першої гонки нинішнього сезону Едоардо Мортара на Audi. Британець випередив італійського пілота на 0,1 секунди.

На третьому рядку протоколу опинився Тімо Глок, партнер Бломквіста по BMW. Слідом за екс-пілотом Ф1 розташувався найкращий представник Mercedes - ним виявився Максиміліан Гетц. Він проїхав більше всіх кіл (23) і залишив позаду трьох чемпіонів DTM: Майка Роккенфеллера (Audi), Марко Віттмана і Бруно Спенглера (останні двоє - BMW).

У першу десятку також увійшли Антоніу Фелікс да Кошта (BMW), місцевий гонщик Лукас Ауер (Mercedes) і Маттіас Екстрьом (Audi). Гері Паффет, який нещодавно написав другу статтю для свого блогу на Motorsport.com, став 11-м.

Пол ді Реста, який приїхав до Австрії лідером чемпіонату, показав на своєму Mercedesлише 15-ий час, поступившись лідеру 0,9 секунди.

Протягом сесії виникли проблеми у гонщика BMW Максима Мартена, який проїхав всього дев'ять кіл і замкнув протокол.

Естебан Окон встиг повернутися з тестів Ф1 в Барселоні і на своєму Mercedes показав 14-й час.

У суботу відбудеться ще одна 30-хвилинна практика, після якої пілотів DTM чекає перша кваліфікація і гонка уїк-енду.