DTM в Шпільбергу: Грін стартує першим у другій гонці

Джемі Грін випередив Фелікса да Кошту на 0.002 секунди в боротьбі за поул. Кращий гонщик Mercedes став тільки 15-м.

Кваліфікація перед другою гонкою австрійського етапу DTM в Шпільбергу видалася дуже щільною. Всі 24 пілота вклалися в 0,7 секунди, а долю поула вирішили дві тисячні секунди.

Джеймі Грін на Audi вперше в 2016-м завоював поул-позицію, випередивши в самій кінцівці 20-хвилинної сесії пілота BMW Антоніу Фелікса да Кошту. У кар'єрі британця цей успіх став десятим.

Менше 0,1 секунди Гріну поступився Тімо Глок, який посів третє місце. Другу лінію на стартовій решітці з екс-пілотом Ф1 поділить його напарник по BMW Максим Мартен.

Першу шістку доповнили Едоардо Мортара на Audi і Аугусту Фарфус на BMW. Решту місць в десятці найшвидших також зайняли пілоти двох цих концернів: Том Бломквіст (BMW), Майк Роккенфеллер (Audi) і тріумфатор суботнього заїзду в Шпільбергу Марко Віттман (BMW).

Недільна кваліфікація обернулася ще одним провалом для Mercedes. Кращий пілот штутгартского концерну Роберт Уікенс став тільки 15-м, а шість з восьми гонщиків Mercedes стартуватимуть з трьох останніх ліній решітки. Лідер чемпіонату Пол ді Реста відправиться в бій 24-м.

Попереду в учасників DTM годинна гонка з обов'язковим піт-стопом. У прямому ефірі її можна буде побачити на Motorsport.com, починаючи з 16-ї години за київським часом.