DTM в Шпільбергу: Віттман випередив Блумквіста в першій кваліфікації

Гонщик BMW став найшвидшим в суботній сесії DTM в Шпільбергу. Другим кваліфікацію з відставанням 0.019 секунди закінчив Том Бломквіст, забезпечивши BMW перший ряд стартового поля.

Після того, як гонщики провели свої перші спроби, найкращий час встановив Аугусто Фарфус з результатом 1.23,544. Але цей результат виявився досить швидко перевершений після швидких кіл Тімо Глока і Тома Бломквіста. Однак в результаті кращим став Марко Віттман.

Результат чемпіона DTM 2014 року - 1.22,795 - виявився всього на 0,019 секунди швидше результату Бломквіста, але залишився на першій сходинці до самого завершення кваліфікації, дозволивши Марко завоювати свій перший поул в 2016 році.

Бар'єр в 1 хвилину і 23 секунди подолали ще п'ять пілотів, але всі вони не дотяглися до дуету BMW, який і займе перший ряд стартового поля першої гонки в Шпільберг.

Слідом розташувалися представники Audi Адрієн Тамбе і Едоардо Мортара. Місця з п'ятого по сьоме знову зайняли гонщики BMW: Тімо Глок, Максим Мартен і Антоніу Фелікс да Кошта.

Кращий з представників Mercedes Пол ді Реста стартує тільки восьмим. Він же виявився єдиним з пілотів штутгартского концерну в десятці кращих, яку замкнули Мартін Томчик і Маттіас Екстрем.

Перша гонка уїк-енду стартує о 18:45 за київським часом. Motorsport.com покаже її в прямому ефірі.