ELMS: Команда Thiriet by TDS виграє під дощем в Імолі

Команда Thiriet by TDS обіграла переможця минулого етапу в Сільверстоуні команду G-Drive під сильним дощем в 4-годиній гонці Імоли.

Другий етап Європейської серії Ле-Ман - "4 години Імоли - довелося закінчувати позаду машини безпеки через зливу. Ще до того, як на трасі з'явилася машина безпеки, в повороті Acque Minerali закрутило прототип ORECA команди Thiriet by TDS, але це не завадило його пілотам стати найсильнішими.

Майбутні переможці спочатку трималися в групі лідерів, поступово піднімаючись все вище, а після того, як Хіракава обігнав на своєму відрізку знаменитого футбольного воротаря Фаб'єна Бартеза, більше не поступалися першої позиції, довівши перевагу до 30 секунд.

Тріумфатори першої гонки сезону з G-Drive Racing - Гаррі Тінкнелл, Гідо ван дер Гарде і Саймон Долан - на цей раз стали другими, а третіми фінішували володарі поула з DragonSpeed.

Команді Бартеза і Олів'є Паніса не пощастило, їх "змило" дощем, а ось гонщики SMP Racing впевнено провели гонку, обмінявши десяту стартову позицію на четверту в підсумковому протоколі.

Дебютант ELMS Роман Русинів фінішував з партнерами по екіпажу восьмим в категорії LMP3, а найсильнішими тут стали представники команди United Ausosport - Алекс Брандл, Майкл Гуаш і Крістіан Інгланд.

Перемога в Гран Туризмо Porsche 911 дісталася команди Proton Racing – при тому, що Майк Хедлунд, Вольф Хенцлер і Роберт Ренауер випередили не тільки всіх до єдиного по категорії суперників GT, але і пелотон LMP3 в повному складі, ставши 13-ми в загальному заліку.

Білоруський сімейний екіпаж батька і сина Олександра Талканіци на Ferrari замкнув в GT трійку призерів.

Сезон Європейського Ле-Мана продовжиться лише в середині липня на Red Bull Рингу, але до того багато учасників напевно вийдуть на старт "24 годин Ле-Мана".