ELMS в Сільверстоуні: Ван дер Гарде здобуває перемогу для G-Drive Racing

Гаррі Тінкнелл, Саймон Долан і Гідо ван дер Гарде провели домінуючу гонку та здобули першу перемогу для G-Drive Racing, на відкритті сезону Європейської серії Ле-Ман – «4 години Сильверстоуну».

Після чотирьох годин боротьби россійські команди G-Drive Racing і SMP Racing стали найсильнішими. Правда, в їх складі виступали лише іноземні пілоти.

Перемога гонщиків на прототипі Gibson 015S вийшло дуже переконливою: Тінкнел, стартувавши четвертим, за перші 25 кіл створив 18-секундний відрив, а потім напарники продовжили збільшувати його. У підсумку всі суперники, починаючи з третього місця, відстали на коло і більше.

Нав'язати боротьбу пілотам G-Drive спробували представники команди Фаб'єна Бартеза, але коли власник футбольного Кубка світу 1998 року сам сів за кермо, то не зміг підтримувати такий же високий темп, а потім виникли неполадки з машиною.

Ван дер Гарде, навпаки, видав відмінний фінальний відрізок, довівши, що річна пауза у виступах не позначилася на його швидкості.

Другими в результаті фінішували Стефано Колетті, Хуліан Леаль і Андреас Вірт на BR01, їх напарники Мітч Еванс, Антоніо Джовінаццо і Шон Гелаель довго трималися третіми, але пропустили двох суперників на пізньому піт-стопі.

Стартувавши з поула екіпаж команди Thiriet by TDS Racing ще в перші півгодини вибув з боротьби: бос команди П'єр Тір'є, який також є діючим гонщиком команди, послизнувся на сирому асфальті і розбив машину.

У категорії LMP3 подвійного успіху добилася команда United Autosports: на вершину подіуму піднялися Алекс Брандл, Майкл Гуаш і Крістіан Інгліш на Ligier-Nissan.

Об'єднаний залік Гран Туризмо зібрав всього дев'ять машин, найсильнішим стало тріо Роберта Сміта, Рорі Батчера і Андреа Бертоліні на Ferrari 458. Тут же четвертими фінішували батько і син Олександр Талканіца з Білорусії на такій же машині.

Сезон ELMS продовжиться 15 травня в Імолі.