Норріс домінував у першій гонці етапу Formula Renault 2.0 Eurocup в Монці

Лендо Норріс домінував у гонці відкриття етапу Formula Renault 2.0 Eurocup в Монці, Італія, випередивши володаря поулу Дорьяна Бокколаккі на 0.532 секунди.

Норріс, який виступає за команду Josef Kaufmann Racing, стартував з другої позиції і випередив Бокколаккі в першому ж повороті. Після того британець поступово нарощував відрив від лідера команди Tech 1 Racing і на фініші “привіз” йому понад півсекуди, оформивши свою третю перемогу в сезоні.

Третім фінішував Харрісон Скотт з AVF, який також вдало стартував, випередивши француза Саша Фенестра, і замкнув першу п'ятірку ще один представник Josef Kaufmann Racing Роберт Швартцман.

За декілька кіл до фінішу Фенестра впритул наблизився до Скотта, але випередити його не спромігся, програвши 0.267 секунди — таким чином британець втретє в цьому сезоні піднявся на подіум.

Позаду першої п'ятірки Вілл Палмер, після того, як програв п'яту позицію Швартцману, змушений був всю гонку втримувати і шосту позицію від атак протеже команди Формули-1 Force India Джехана Дарували. В свою чергу індус зміг відіграти дев'ять позицій — під час кваліфікації його розвернуло і він вимушений був стартувати 16-м.

І замкнули чільну десятку Макс Дефурні на восьмому місці, Олексій Корнєєв, який фінішував дев'ятим та Хуго де Сателеер на десятій позиції.