IMSA в Детройті: Тейлори виграють в Детройті

Команда Wayne Taylor Racing здобула свою перемогу на острові Белл завдяки віртуозному пілотажу Джордана Тейлора, який стримав за собою діючого чемпіона Жоао Барбозу (Action Express Racing) аж до картатого прапора.

На початку гонки, Крістіан Фіттіпальді зберіг перше місце на своєму Corvette DP, але позаду нього, Рікі Тейлор зробив рішучий крок випередивши Марка Гуссенса в боротьбі за друге місце.

Проте на 10 колі Гуссенс не втримав свою машину в 7 повороті і зачепив бар'єрів із шин та відірвав заднє крило машини VisitFloridaRacing. В наступному повороті через брак притискної сили він не зміг втримати машину і вилетів с траси, зачепив при цьому машину Еріка Куррана. Машину #90 застигла на місці. Машина #31 AXR змогла повернутися в бокси для ремонту, і потім ще заробити очки за шосте місце в своєму класі.

Після рестарту Фіттіпальді залишився лідером, хоча передав лідерство Жоао Барбосі під час жовтих прапорів.

Проте, через те, що автомобіль безпеки зупинив пелотон за лідерами GT Daytona, коли гонка рестартувала на половині дистанції, машини класу Prototype були оточені класами GTD і Prototype Challenge. Нерішучість Барбоси призвела до того Джордан Тейлор зміг захопити лідерство в класі і відірватись на 2.7 секунди. До того ж йому допоміг виліт машини AXR # 5, який знову привів до жовтих прапорів.

За 34 хвилини до кінця гонки між Тейлором і Барбоса вже не було машин інших класів, і розрив почав скорочуватися майже на 1 секунду на колі, поки ... як ви вже здогадалися, з’явилися знову жовті прапори через аварію машини Prototype Challenge.

На цей раз на рестарті, Барбоса був зовсім поруч і майже підібрався до машини # 10 WTR Corvette, але Джордан вправно обходив машини GTD, чим і якісно прикривався від атак суперника. У підсумку, Тейлор перетнув фінішну лінію на 1.7 секунду попереду.

Третім в цьому класі став Джонатан Бомаріто і Трістан Нуньєс на машині # 55 Mazda Prototype після того, як машина команди Michael Shank Racing пілотована Кетрін Легг і Оззі Негрі застрягла на піт-стопі через ремонт задньої правої підвіски.

Таким чином, друга машина Mazda Prototype зайняла четверте місце, незважаючи на те що, пара Джоела Міллера / Тома Лонга отримала штраф у вигляді зупинки на піт-лейн.

Негрі приніс п'яте місце для команди Shank, хоча і програв три кола лідерам.

В класі Prototype Challenge, Ренгер ван дер Занде і Олексій Попов здобули перемогу для Starworks, завдяки гарній боротьбі ван дер Занде з автомобілем CORE Autosport Джона Беннетта і Коліна Брауна на пізніх стадіях гонки. Браун спочатку добре порався с тиском і почав відриватися, але за 5 хвилин до кінця, його машину розвернуло. Це дозволило ван дер Занде не тільки перемогти в класі, але і зайняти третє місце в загальному заліку.

Роберт Алон / Том Кимбер-Сміт привели свою машину на третє місце для команди PR1 / Матіас Motorsports, а Кайл Марцелл / Джеймс Френч вибороли четверте місце для Performance Tech Motorsports. Джонні Мовлем/Томі Дріссі стали п'ятими на автомобілі BAR1.

В класі GT Daytona також пройшли цікаві гонки. Джерун Блекемолен і Бен Кітінг привели свій Viper до перемоги. На початку гонки Кітінг провів впевнений відрізок, а завдяки бездоганному піт-стопу/заміні гонщика Viper зміг перейти з четвертої позиції на першу, чим створив основу для перемоги.

Після цього Блекемолен зміг залишитися поза досяжністю Porsche 911 під управлінням Йорга Бергмайстера і Патріка Ліндсі. Позаду них опинилась Scuderia Corsa Ferrari 488 з Крістіною Нільсен і Алессандро Бальзана, які хоч і чинили тиск на Porsche, проте потім досить комфортно доїхали на третьому місці.

Маріо Фарнбахер і Алекс Ріберас зайняв четверте місце в машині Alex Job Racing Porsche, а Ендрю Девіс / Робін Лідделл привели Audi R8 на п'яте місце. Спенсер Пампеллі і Корі Льюїс стали шостими на Lamborghini Huracan.

Володар поулу машина команди Paul Miller Racing Lamborghin з Брайаном Селлером і Медісоном Сноу лідирувала в першому відрізку, але після рестарту перейшла на шосту позицію, а фінішувала зовсім восьмою.