Йонні Хернандез найшвидший в першій практиці в Муджелло

Йонні Хернандез, пілот Aspar Ducati, став найшвидшим на першому тренуванні Гран Прі Італії в Муджелло на вологій трасі.

Перше тренування Гран Прі Італії MotoGP стало квапливим через не дуже сприятливі умови. Після дощу гонщикам довелося їздити по вологій трасі. Залікові спроби зробили лише 14 спортсменів.

Скотт Реддінг поступився Ернандесу майже 0,8 секунди та став другим. Трійку лідерів замкнув Кел Кратчлоу з відставанням вже більше секунди.

Першу шістку доповнили Бредлі Сміт (Tech 3), Мікеле Пірра (Ducati) і Маверік Віньялес (Suzuki). Останні двоє стали кращими представниками заводських команд за підсумками тренування.

Вісім пілотів взагалі не показали залікового часу. Серед них були три лідери чемпіонату: Хорхе Лоренсо, Марк Маркес і Валентино Россі. Останній по ходу сесії активно тренував процедуру старту на виїзді з піт-лейну.