Ралі Італії. Ньовілль виграє другий етап WRC в кар'єрі

Тьєррі Ньовілль після майже дворічної перерви знову виграв гонку Чемпіонату світу з ралі.

Тьєррі Ньовілль в останній день гонки на Сардинії проїхав безпомилково та в дуже високому темпі. З ним хотів поборотися Ярі-Матті Латвала, який за підсумками суботи відставав від нього на 16 секунд, проте зусиль фіна не вистачило.

До того ж, Ньовілль не тільки впевнено відбивав атаки Ярі-Матті, але й стабільно нарощував свою перевагу. Перед Power Stage, на якому розігрувались додаткові очки, Тьєррі випереджав головного конкурента на 25 секунд, тому перемога була майже в кишені.

На Power Stage найкращим виявився Себатьян Ож'є, який виграв додаткові три очки, Кевін Аббрінг став другим (2 очки), а Ярі-Матті Латвала - третім (1 очко).

Цікаву тактику обрав Андреас Міккельсен. Після вчорашніх проблем він опинився за межами Топ-10, а на Power Stage не атакував зовсім, бо можливі набрані очки залишали б його попереду Дані Сордо в заліку пілотів. Такий крок норвежець зробив для того, щоб на наступному Ралі Польщі опинитися в кращій стартовій позиції.

Себастьян Ож'є впевнено завершив день на третій позиції, а позаду опинилися Дані Сордо та Отт Тянак. А на шостій позиції фінішував Ерік Камійі, який скористався проблемами у Хеннінга Сольберга. До того є, француз виграв СД17 - це була його перша перемога на спецділянці світової першості.

Екіпаж Валерія Горбаня та Володимира Корсі в своєму темпі завершив гонку. На жаль, величезні проблеми в перші дні гонки не дозволили їм боротися за гарний результат.