WTCC Нюрбургринг: Лопес випередив Міхеліца, здобувши перемогу у другій гонці

Хосе Марія Лопес провів ідеальний вікенд на Північній петлі Нюрбургрингу, вигравши другу гонку з поула, в той час як двоє його головних суперника не вийшли на старт після зіткнення у першій гонці.

Після того як напарник агентинця по Citroen Іван Мюллер та пілот Honda Тьяго Монтейро Були усунені після зіткнення у перщій гонці, причиною якого, можливо, стала пошкоджена шина на автомобілі Монтейро, Лопесу, здавалось, буде доволі легко здобути перемогу.

Він стартував з поул-позиції, а поряд з ним на стартовій решітці опинився Норберт Міцеліс на Honda, який пересунувся на друге місце після усунення Мюллера.

Угорець відмінно стартував і вийшов у лідери перед першим поворотом, але двократний чемпіон Лопес невдовзі повернув собі лідерство і до початку другого кола зміг відірватись від переслідувача на три секунди.

Міхеліс тим часом впевнено їхав другим, випереджаючи пілота Sebastien Loeb Racing Тома Чілтона, котрий вимушений був відбиватися від атак Роба Хаффа з Honda протягом 76 кілометрів! Проте чемпіон 2012 року так і не зміг обігнати земляка.

Більшість обгонів у гонці випала на долю гонщиків з Polestar Cyan Racing Фредріка Екблома й Теда Бйорка, які з задніх рядів прокладали шлях нагору. Перший з них провалив старт, а інший стартував з кінця решітки після того, як команда відремонтувала його машину, на якій у першій гонці виявились проблеми з тиском масла.

Екблом і Бйорк змогли випередити двох пілотів Lada Габріеле Тарквіні й Юго Валента, але їм не вистачило часу, щоб обігнати ще одну Lada Vesta Нікі Катсбурга, так що вони посіли сьоме й восьме місця.

Сабіне Шмітц знову була кращою з гонщиків Chevrolet, проте цього разу вона опинилась за межою очкової зони, посівши 11-те місце. В гонці приймали участь тільки дві Chevrolet після виключення Тома Коронела, автомобіль якого отримав пошкодження у першій гонці і голландцю прийшлось відмовитися від третій позиції на старті.

Наприкінці гонки Лопесу довелося відчути на потилиці гарячий подих Міхеліса, який на другому колі підібрався доволі близько до аргентинця, який трохи уповільнився через рекомендації команди "слідкувати за мотором". Однак, він все ж таки здобув перемогу з відривом трохи менше пів секунди й збільшив відрив від Монтейро у особистому заліку до 69 очок. Хафф з відставанням у 71 очко посідає третє місце.

Проблеми з гумою, що мали місце у першій гонці, більше не повторилися, але із-за втрати трьох машин Коронела, Монтейро і Мюллера в гонці взяли участь лише 14 учасників.