WTCC Нюрбургринг: Мюллер очолив дует Citroen на тестах в четвер

Іван Мюллер став найшвидшим в першій годинній тестовій сесії WTCC на Нюрбургрінгу. Конкуренцію Мюллеру склали його партнер по команді Хосе-Марія Лопес і Роб Хафф з команди Honda.

Мюллер встановив перший еталон часу 8:52.604 протягом першої серії кіл, при тому що всі гонщики показували на легендарному треку Нордшляйфе час, який був гірший на 10 секунд від поул-позиції в минулому році.

Лопес став першим пілотом, який перетнув межу 8хв50сек. з часом 8:49.019, але після цього Мюллер швидко прийняв відповідні заходи і забрав перше місце протоколу назад з часом в 8хв45сек в середині тренування.

Не обійшлося й без аварій. Переможець гонки в Марокко Том Коронель, з команди ROAL Motorsport Chevrolet Cruze, пробив колесо в повороті 30 і зупинився на трасі.

Коли траса були чиста, Лопес знову вивів свій Citroen вперед за 20 хвилин до кінця сесії, але й суперники почали остаточний шквал поліпшень часу: Хафф зміг вивести свою Honda на вершину протоколу з часом 8:42.220, а Мюллер зміг поставити недосяжну планку- 8:39.950.

Єдиною загрозою для Мюллера залишалася фінальна спроба партнера по команді Лопес, яку він почав під картатим прапором. Але незважаючи на те, в секторах три і чотири були поліпшення, в останній ділянці аргентинець був на 1.3 секунди повільніше, ніж його партнер по команді, і він повинен був погодитися на друге місце, відставши на 0,9 десятих секунди на трасі в 25.3 км.

Хафф завершив сесію на третьому місці, а його партнер з Honda Тьяго Монтейро став четвертим. Том Чілтон став найшвидшим з незалежних гонщиків в п'ятій гонці для команди Себастьяна Льоба Citroen C-Elysee WTCC.

Юго Валент був самим кращим на Lada на сьомому місці з відставанням в сім секунд від темпу Мюллера, в той час як Тед Бьорк був найшвидший на Polestar Volvo S60s на дев'ятому місці.

Сабіна Шмітц була 12-ю під час свого повернення WTCC за команду Munnich Motorsport Chevrolet, і змогла випередити два інших Chevrolet Тома Коронеля і Джона Філіппі.

За ними розмістилися Грегор Демустьє на SLR команди Zengo Motorsport, та Ференц Фікца, який програв 51 секунду кращому часу тренування.