Ді Реста та Хенсон стали чемпіонами Азійської серії Ле-Ман

Переклав: Андрій Іванов
25 лют. 2019 р., 08:44

Екс-пілот Ф1 Пол ді Реста та Філіп Хенсон вибороли чемпіонський титул Азійської серії Ле-Ман 2018-2019 років після того, як вчетверте поспіль піднялися на подіум у фіналі сезону в Сепанзі.

Екіпаж #22 команди United Autosports Ligier фінішував другим у перших двох етапах сезону в Шанхаї та Фудзі, після чого здобув перемогу на Бурірамі в січні.

Три подіуми у трьох гонках призвели до того, що Пол ді Реста з Філіпом Хенсоном приїхали до Малайзії з перевагою у 18 очок над екіпажем #24 Algarve Pro Ligier у складі Гаррісона Ньюї, Андреа Піззітоли й Ате де Йонга.

Де Реста та Хенсон стартували із другої позиції і швидко захопили лідерство, коли екіпаж #8 Spirit of Race Ligier отримав пенальті за фальстарт.

Тріо з #24 Algarve Pro, скориставшись першим періодом безпеки, змогли випередити ді Ресту з Хенсоном, але останнім було достатньо й другого місця, аби вибороти титул.

Цей чемпіонський титул став третім у кар’єрі Пола і першим із того часу, як він переміг у DTM у 2010 році з Mercedes.

Переможцями чемпіонату в категорії LMP3 стали Якуб Сміховський і Мартін Хіппе на Inter Europol Ligier, які виграли в Сепанзі.

Титул у класі GT вибороли Джеймс Каладо, Кей Коззоліно та Такеші Кімура з CarGuy Racing Ferrari — японська команда виграла всі чотири гонки сезону.

United Autosports, Inter Europol і CarGuy Racing автоматично потрапили до участі у «24 годинах Ле-Мана» цього року, при цьому Inter Europol може обрати між категоріями LMP2 та GTE Am.

Четвертим і останнім представником Азійської серії Ле-Ман у найпрестижнішому марафоні стала команда ARC Bratislava, яка здобула титул у дивізіоні Am класу LMP2 з Дарреном Бюрке, Міро Кінопокою та Кангом Лінгом.