Rachit Thukral
Автор: Rachit Thukral
Переклав: Роман Галімон
16 жовт. 2018 р., 12:05

Колишній гонщик Формули 1 Пол ді Реста підписав угоду з United Autosports на виступи в сезоні 2018/19 азіатської серії Ле-Мана.

Ді Реста дебютував на спортивних прототипах разом з United Autosports, на перегонах 24 години Дайтони на початку року, де став четвертим в екіпажі разом з Уго де Заделером, Бруно Сенною та Віллом Оуеном.

Після цього були перегони IMSA знову з United Autosports на Себрингу та у Воткінс-Глен, а також перша участь в 24 годинах Ле-Мана.

Тепер було оголошено, що він виступатиме у майбутньому сезоні Азійського Ле-Мана, який починається в Шанхаї 25 листопада.

Він буде керувати одним із Ligier JS P2S разом із заводським гонщиком команди United Autosports Філом Хансоном, який також виступатиме у європейській серії Ле-Мана.

«Я дійсно з нетерпінням чекаю виступів на азіатській серії Ле-Мана і знову приєднаюся до United Autosports», - сказав він.

«Це, очевидно, не те, що я звик робити взимку, але думаю, що ці далекі гонки повинні стати гарною зимовою програмою, а робота із Філом допоможе нам разом підготуватися до великих перегонів наступного року.

Новий досвід завжди гарний, і я з нетерпінням чекаю, щоб вийти туди і намагатимуся виграти цей чемпіонат».

Керівник команди United Autosports Річард Дін додав: «Філ не так довго з нами, але вже дуже добре влаштувався в команду, і показав, що він чудовий гонщик.

Пол також вже був в команді і цей дует вже працював разом. Мені приємно, що нам вдалося досягти угоди, щоб вони могли виступати один з одним в Азії.

Я впевнений, що це сильна лінійка пілотів, і, хоча в цьому році боротьба виглядає щільною, ми готові до викликів та прагнемо до перемоги в чемпіонаті».

Ді Реста фінішував третім у нещодавно завершеному сезоні DTM, але мав шукати місце після виходу Mercedes із німецького турінга.

В United Autosports зазначили, що в даний час ведеться дискусія про проведення другого повного сезону в зимовому чемпіонаті, а сезон 2018/19 включає в себе гонки в Фудзі, Бурірам та Сепанг після першої гонки в Шанхаї.