24 години Спа: екіпаж Sainteloc здобув перемогу після відставання на коло

Маркус Вінкельхок, Крістофер Хаасе і Жюль Гунон принесли своїй команді перемогу у добовому марафоні в Бельгії.

Екіпаж Sainteloc Racing здобув перемогу з відривом в 11 секунд від Максима Суле, Енді Соучека і Венсана Абріля з M-Sport Bentley.

Вночі екіпаж Sainteloc втратив багато часу через проблеми з кріпленням колеса і в якийсь момент відставав від лідера більш ніж на коло.

Проте вже у неділю вранці стало ясно, що Sainteloc здатна здобути перемогу, коли з'ясувалося, що екіпаж Auto Sport Promotion за кермом Mercedes-AMG GT3, який лідирував протягом значної частини другої половини гонки, втратить позиції. Проти цього екіпажу зіграв пункт правил, згідно з яким максимальна довжина одного відрізка між піт-стопами не має перевищувати певної величини.

Після фінальної хвилі піт-стопів Суле вийшов на друге місце, після чого лідер гонки Рафаеле Марчелло, який сідав за кермо Mercedes разом із Едоардо Мортарою і Майклом Мідоузом, змушений був провести піт-стоп, щоб не перевищити максимально допустиму довжину відрізка у 65 хвилин.

Цей піт-стоп відкинув екіпаж ASP на третє місце, і фінішував він із відставанням у 40 секунд від переможця і у 30 секунд від екіпажу M-Sport, що посів друге місце.