Спа 24: проміжний поул у ван Гісбергена на McLaren

Команда Garage 59 забезпечила собі проміжний поул у 24-х годинах Спа. Шейн ван Гісберген на своєму McLaren № 58 проїхав найшвидше коло у нічній кваліфікації.

Екіпаж McLaren № 58 ледь проходив до Суперпоулу, поки на початку нічної кваліфікації не покращив результат попередньої сесії – 2:18,474.

Ван Гісберген поліпшив час Макса Гьотца у вечірній сесії всього на 0,058 с, що і допомогло йому разом Робом Беллом та Комом Ледогаром потрапити у заключну кваліфікацію.

HTP Mercedes Гьотца, Паффета та Ягера не зміг покращити свій результат і потрапив до Суперпоулу з другого місця. Так само посунулись на позицію нижче Black Falcon Mercedes № 56, WRT Audi № 28 та AKKA ASP Mercedes № 88.

Sainteloc Audi Крістофера Хаазе, Майка Парісі та Грегорі Жільверта у нічній кваліфікації поліпшили свій час, але не позицію – шосте місце.

Не вдалося піднятись у протоколі і HTP Mercedes № 84, M-Sport Bentley № 8 і Rowe Racing BMW № 16.

Проте з поза меж топ-20 до Суперпоулу вночі змогли пробитись лише два екіпажі. Ними виявились M-Sport Bentley № 7 Стівена Кейна та AF Corse Ferrari № 50 Алессандро П’єра Гуіді.

Натомість, не пощастило Scuderia Praha Ferrari № 34 та Sainteloc Audi № 25.

Учасники Суперпоулу

Поз. Команда/машина Пілоти
1 58 Garage 59 McLaren Shane van Gisbergen, Come Ledogar, Rob Bell
2 86 Team HTP Mercedes Maximilian Gotz, Gary Paffett, Thomas Jager
3 56 Black Falcon Mercedes Dani Juncadella, Oliver Morley, Miguel Toril, Abdulaziz Al Faisal
4 28 Team WRT Audi Laurens Vanthoor, Rene Rast, Nico Muller
5 88 AKKA ASP Mercedes Felix Rosenqvist, Tristan Vautier, Renger van der Zande 
6 26 Sainteloc Racing Audi Christoper Haase, Mike Parisy, Gregory Guilvert
7 84 Team HTP Mercedes Maximilian Buhk, Jazeman Jaafar, Dominik Baumann
8 85 Team HTP Mercedes Indy Dontje, Clemens Schmid, Luciano Bacheta
9 8 Bentley Team M-Sport Maxime Soulte, Andy Soucek, Wolfgang Reip
10 00 Black Falcon Mercedes Maro Engel, Yelmer Buurman, Bernd Schneider
11 7 Bentley Team M-Sport Guy Smith, Vincent Abril, Steven Kane
12 50 AF Corse Ferrari Palin Lathouras, Michele Rugolo, Alessandro Pier Guidi
13 74 ISR Audi Franck Perera, Nicolas Lapierre, Henry Hassid, Philippe Giauque
14 2 Team WRT Audi Stuart Leonard, Robin Frijns, Michael Meadows
15 24 Team Parker Bentley Ian Loggie, Tom Onslow-Cole, Callum Macleod, Andy Meyrick
16 99 Rowe Racing BMW Alexander Sims, Philipp Eng, Maxime Martin
17 16 GRT Grasser Lamborghini Mirko Bortolotti, Jeroen Bleekemolen, Rolf Ineichen
18 6 Team Phoenix Audi Christopher Mies, Frank Stippler, Markus Winkelhock
19 98 Rowe Racing BMW Nick Catsburg, Stef Dusseldorp, Dirk Werner
20 666 Barbell Motorsport Lamborghini Jon Minshaw, Phil Keen, Oliver Gavin, Joe Osborne
Написати коментар
Показати коментарі
Про цю статтю
Серія Blancpain Endurance
Подія 24 години Спа
Трек Spa-Francorchamps
Тип статті Репортаж з кваліфікації