Маркес вдруге перемагає на Superprestigio Dirt Track

Після перемоги над Тоні Еліасом і Бредом Бейкером в фінальному заїзді Марк Маркес здобув свій другий титул Superprestigio Dirt Track, котрий вчетверте проходив в Барселоні.

Триразовий чемпіон MotoGP Маркес, який очолив п'ятничні вечерні тренування і суботню кваліфікацію, протягом вікенду домінував над учасниками усіх чотирьох класів Superprestigio, котрі боролися за Суперфінал. Іспанець виборов собі право участі у найголовнішій гонці Superprestigio разом з Еліасом, Марселем Шроттером і Ксав'є Сімеоном.

Ця четвірка приєдналася до чотирьох найкращих гонщиків класу Open, в котрому змагалися ті, хто регулярно приймає участь у позашляхових змаганнях. Найсильнішим в цьому класі був дворазовий переможець цих змагань і колишній чемпіон AMA Flat Track Бейкер, котрий виграв два з трьох заїздів.

У Суперфіналі Маркес швидко опинився попереду суперників. Спочатку Бейкер переслідував іспанця і був другим, але потім його обійшов Еліас.

Ця перемога стала другим тріумфом Маркеса на арені Палау Сант Жорді після виграшу 2014 року. Відтепер він зрівнявся по кількості перемог із Бейкером, який здобував титули в 2013 і 2015 роках.

Поза першої трійки четверте місце посів Сімеон, котрий фінішував попереду Жерара Баліо, другого кращого райдера класу Open. Наступні три місця залишилися за Шроттером, Ферраном Кардусом і Томасом Карейре, котрий впав під час боротьби з Бейкером за третє місце.