Blancpain Sprint, Зольдер: Стівенс і Вінкельхок виграли головну гонку

Олександр Насонов
Автор: Олександр Насонов
4 черв. 2017 р., 15:06

Екіпаж Team WRT під номером 2 здобув перемогу в головній гонці чергового етапу BSS.

На першому відрізку за кермо Audi R8 LMS під номером 2 сів Маркус Вінкельхок. Німець почав гонку з третього місця, але це не завадило йому відіграти одну позицію і піднятися на другу сходинку.

Ще одну позицію екіпаж відіграв завдяки бездоганній роботі механіків на піт-стопі. Після зупинки в боксах за кермо замість Вінкельхока сів Вілл Стівенс, який очолив пелотон і лідирував решту гонки. Незадовго до фінішу на трасі з'явилася машина безпеки, що нівелювала всі розриви, але це не завадило Стівенсу втримати перше місце.

Друге місце посіли Клеменс Шмід і Філіп Салакварда за кермом Audi R8 LMS команди ISR. Шмід очолював пелотон на першому відрізку, але після піт-стопів, як вже було сказано, ініціатива перейшла до Стівенса.

Замкнули трійку переможці кваліфікаційної гонки Робін Фрейнс і Стюарт Леонард, які не змогли скористатися перевагою старту з поулу.

У класі Silver Cup перемогли Фабіан Шиллер і Жюль Шимковяк за кермом Mercedes-AMG GT3 команди HTP Motorsport, а у Pro-Am Cup найкращими стали Міхал Бронішевський і Джакомо Піччіні за кермом Ferrari 488 GT3 команди Kessel.