BSS у Барселоні: Перера на поулі, у Іде найкращі шанси на титул

Франк Перера на ISR Audi № 74 здобув право на старт з поулу у останній кваліфікаційній гонці Blancpain GT Series 2016 року у Берселоні.

Французький пілот Grasser Lamborghini № 63 Мірко Бортолотті хоч і програв битву за поул, але опинився попереду напарника лідера Кубка Енцо Іде -  Фряйнса, який стартуватиме третім. Лідер абсолюту Макс Бюк буде стартувати восьмим.

Нідерландець допоміг Іде опинитись вище за інших претендентів на титул.

Жюль Шимковяк разом з Берндом Шнайдером, які займають третє місце у Кубку разом з HTP Motorsport Mercedes-AMG № 86 почнуть гонку з четвертої позиції.

Бюк разом з Бауманном займає друге місце у Кубку і лідирує у абсолюті. Аби гарантувати собі титул у загальному заліку екіпаж має випередити Garage 59 McLaren № 58 Роба Белла, який кваліфікувався на два місця вище.

Гірша ситуація у Вантора, який навіть не потрапив у Q3, що пов’язано з технічними проблемами, які не дозволили взяти участь у другій практиці.

Belgian Audi Club Team WRT № 1 стартуватиме з 18-ї позиції, програє лідеру 29 очок і має попрацювати на відмінно, аби надолужити втрачене.

Серія Blancpain Sprint
Подія Барселона
Суб-подія Суботня кваліфікація
Трек Circuit de Barcelona-Catalunya
Гонщики Алессіо Пікаріелло , Енцо Іде , Франк Перера , Джакомо Піччіні , Лоранс Вантор , Максиміліан Бук , Мірко Бортолотті , Робін Фряйнс