Ліс, болото та СД для справжніх чоловіків – 3 та 4 етапи Rain Forest Challenge 2018

27 жовт. 2018 р., 10:12

18-21 жовтня відбулися відразу два заключних етапи RFC Ukraine. Лісова болотяна місцевість Чугуївського району Харківської області стала місцем проведення змагань цього разу. У результаті змагань визначились призери річного чемпіонату.

Виснажливі чотири дні для пілотів та штурманів проходили дуже інтенсивно, а нічні етапи змушували залишати спец.ділянки (СД) навіть найдосвідченіших учасників.

Серед вже відомих нам спортсменів у змаганні брали участь екіпажі від команди Ukraine Racing за підтримки Dnipro Motor Invest та Jaguar. Представляли команду Євген Рахмайлов та Микола Шумейко у класі Хард (№208), та Василь Рахмайлов разом з Віталієм Майбородою (№28) у класі UTV.

6/6

За підсумками змагань екіпаж Євгена Рахмайлова та Миколи Шумейко виборов два перших місця та одне третє місце за підсумками сезону, а екіпаж Василя Рахмайлова та Віталія Майбороди посів друге місце за підсумками четвертого етапу. Команда Ukraine Racing за підсумками сезону посіла третє місце у командному заліку.

Ще більше інформації про команду ви можете дізнатися на сторінках у Facebook та Instagram @ra.love.racer, або побачити відео-звіт команди з етапу:

Джип-спринт: Нечисленно, але видовищно та інтригуюче!