Дакар-2017, Етап 11: Петрансель витримує удар Льоба

Стефан Петрансель на 11-му етапі програв Себастьяну Льобу лише 18 секунд і впритул наблизився до 13-ї перемоги на "Дакарі".

Перед стартом 11-тої спецділянки "Дакара" Себастьян Льоб зберігав шанси на загальний успіх, проте на дистанції 292 кілометрів йому треба було відіграти у лідера Петранселя більше п'яти хвилин.

Це завдання було дуже важким, проте 9-разовий чемпіон світу з ралі не думав здаватися завчасно та пішов в атаку. І перша частина спецділянки до зони нейтралізації поновила інтригу в гонці: Льобу вдалося відіграти майже три хвилини! У Супер-Себа залишалося ще багато кілометрів для того, щоб відіграти ще час, але друга половина пройшла за іншим сценарієм - вже Петрансель був швидше.

На останній контрольній відмітці у Льоба залишилося лише півтори хвилини переваги, а на фініші він виграв у Петранселя лише 18 секунд. Тепер Себ програє 5 хв 32 сек. Це ставить хрест на його сподіваннях на першу перемогу на "Дакарі", оскільки завтра гонщиків очікує лише традиційний етап дружби, де вони не вестимуть реальну боротьбу за секунди. Врятувати Себа можуть лише величезні проблеми у Петранселя. Якщо цього не станеться, то Стефан стане 13-разовим переможцем марафону!

Боротьба позаду Льоба та Петранселя майже не мала значення у розподілі сил на верхівці заліку позашляховиків. Третім на етапі став Орландо Терранова, який під кінець гонки нарешті прокинувся та почав демонструвати дуже гарні результати. Зовсім трохи йому програв Жіньєль де Вільєр, а п'ятим був Язід Аль-Раджі.

Третє місце у загальному заліку зберіг Сіріль Депре, який сьогодні став лише шостим. Проте, він не мав реальних шансів поборотися з двома лідерами, а перевага над Хоаном Нані Ромою перевищувала півгодини.

Положення лідерів на СД11 та у загальному заліку очікуйте за декілька хвилин...