Дакар-2018 позашляховики
Головна тема

Дакар-2018, Етап 11: міні-реванш Toyota

17 січ. 2018 р., 15:54

Бернхард тен Брінке на Toyota виграв 11-й етап та наблизився до напарника Нассера Аль-Аттії у боротьбі за подіум.

Дакар-2018, маршрут
#309 Toyota Gazoo Racing Toyota: Бернхард тен Брінке, Мішель Перен
Етап 11: Белен - Чілесіто
#303 Peugeot Sport Peugeot 3008 DKR: Карлос Сайнс Лукас Крус
#308 Peugeot Sport Peugeot 3008 DKR: Сіріль Депре, Давід Кастера

На 11-му етапі «Дакара» організатори влаштували невеличкий перепочинок для учасників - «лише» 280-кілометрову спецділянку. Проте характер траси був складним, тому відверто розслаблятися було протизаконно.

У заліку позашляховиків сьогодні обійшлося без драматичних подій. Так, протягом майже всієї дистанції лідирував Бернхард тен Брінке на Toyota. Перед цим боротьба за третє місце загострилася, тому нідерландець зробив усе, щоб спробувати вскочити на подіум.

За підсумками 11-го етапу на третьому місці у загальному заліку залишився його напарник Нассер Аль-Аттія, проте різниця між цими пілотами тепер значно менша.

Згаяв час і Жінель де Вільєр, який програв тен Брінке 11 хвилин. Він відпустив напарника, проте в цілому залишився у боротьбі за подіум.

Щодо Peugeot, то лідер «Дакара» Карлос Сайнс та Стефан Петрансель сьогодні показали третій та четвертий час відповідно. Хоча у них були безпечні позиції, але все одно вони проїхали досить швидко. Окрім тен Брінке, вони пропустили вперед ще й напарника Сіріля Депре, але той у загальному заліку програє дуже багато.

Черговий поганий день пережила команда X-Raid Mini. Мікко Хірвонен лідирував на першій контрольній засічці, проте потім його підвела техніка - він змушений лагодити машину.