Дакар-2018 мото

Дакар-2018, Етап 13: неспокій у мотозаліку перед фінішем

Тобі Прайс виграв 13-ту спецділянку на "Дакарі", проте загострити боротьбу за друге місце не зумів.

Цього року на «Дакарі» серйозно постраждала дистанція для мотоциклістів, проте на передостанній (та по суті вирішальний) день гонки вони знову взялися за справу після незапланованого дня відпочинку. І хоча спецділянка, що вела до Кордови, також виявилася скороченою, боротьби вистачало.

Звісно, головною була битва між Кевіном Бенавідесом та переможцем Дакар-2016 Тобі Прайсом, який програвав аргентинцю менш ніж 10 хвілин, за друге місце в гонці.

Прайс дуже вдало розпочав спецділянку та випереджав Бенавідеса протягом всієї дистанції. На жаль для австралійця, повністю відігратися він не зумів. Бенавідес також тримав пристойний темп та програв Прайсу лише дві хвилини, а значить - зберіг за собою другу позицію у загальному заліку.

Щодо лідера «Дакара» Маттіаса Валькнера, то він, маючи перевагу у 30 хвилин, зосередився лише на тому, щоб не згаяти купу часу на рівному місці. І хоча австрієць програв 11 хвилин Прайсу, в цілому він зберіг упевнену позицію для того, щоб завтра стати переможцем «Дакара».

Але у Топ-5 все ж сталися зміни. Антуан Мео сьогодні випередив Жерарда Фарерса Гелла на 20 хвилин та разом із цим піднявся на четверту позицію.

На жаль, Ріккі Брабек, який також зберігав шанси на Топ-5, вибув із боротьби. На 52-му кілометрі дистанції у нього загорівся байк. Гонщик намагався його оживити, проте продовжити гонку не зумів.