Дакар-2018 мото
Головна тема

Дакар-2018, фініш: Валькнер - переможець мотозаліку

20 січ. 2018 р., 15:20

Маттіас Валькнер приніс чергову перемогу команді KTM, яка майже 20 років не знає поразок на "Дакарі".

Дакар-2018, маршрут
#47 Monster Energy Honda Team: Кевін Бенавідес
#2 Red Bull KTM Factory Racing: Маттіас Валькнер
#8 Red Bull KTM Factory Racing: Тобі Прайс
Етап 14: Кордова - Кордова

Остання 120-кілометрова спецділянка «Дакара» завершилася без великих пригод у заліку мотоциклістів. На відміну від всього марафону, який полоскотав нерви і учасникам, і вболівальникам, на 14-му етапі просто були узгоджені всі формальності.

Маттіас Валькнер став переможцем гонки у мотозаліку. Сьогодні він нікуди не поспішав та показав лише восьмий результат із відставанням майже шість хвилин від Кевіна Бенавідеса, який і виграв заключний етап.

Аргентинець до того ж оформив своє друге місце в гонці. Тобі Прайс сьогодні був другим - він програв Бенавідесу лише 54 секунди. Переможець Дакара-2016 цього разу фінішував із «бронзою».