Дакар-2018 вантажівки
Головна тема

Дакар-2018, Етап 6: «гол престижу» Iveco

12 січ. 2018 р., 07:19

Федеріко Вільягра виграв шостий етап на "Дакарі", проте його відставання від Едуарда Ніколаєва все ще перевищує 50 хвилин.

Дакар-2018, маршрут
#501 Team De Rooy Iveco: Федеріко Вільягра, Рікардо Торлаші, Андіан Якопіні
Етап 6: Арекіпа - Ла-Пас
#501 Team De Rooy Iveco: Федеріко Вільягра, Рікардо Торлаші, Адріан Якопіні
#505 Tatra Buggyra Racing: Мартін Коломи, Іржі Штросс, Ростіслав Плни
#500 Team Kamaz Master: Едуард Ніколаєв, Євген Яковлєв, Володимир Рибаков

Шостий етап, мабуть що, допоки був одним із найпростіших на Дакар-2018. А якщо не брати дуже коротку спецділянку поруч із Лімою, то про це можна говорити з абсолютною впевненістю.

У заліку вантажівок, як і у боротьбі серед мотоциклів та позашляховиків, великих змін не відбулося.

Едуард Ніколаєв на КамАЗ за підсумками п’яти етапів випереджав Федеріко Вільягру на Iveco майже на одну годину, тому його тактика була простою - просто не загубити час у необов’язкових ситуаціях.

Вільягра виграв «спринт» на шостому етапі. На шляху до болівійської столиці Ла-Пас на 313-кілометровій спецділянці він тримав стабільний та високий темп до самого фінішу. У нього було декілька сильних конкурентів, проте перед фінішем вони трохи втратили темп: Мартін Коломи на Tatra та Тон ван Генугтен на Iveco втратили більше двох хвилин на заключному відрізку дистанції.

Ніколаєв програв Вільягрі більше п’яти хвилин, але у загальному заліку відбулися лише косметичні зміни. Аргентинцю ще треба відіграти більше 50 хвилин у другий тиждень гонки…