Дакар-2018 мото

Дакар-2018, Етап 6: міні-спринт у мотозаліку

Антуан Мео виграв шосту спецділянку у мотозаліку, а Кевін Бенавідес очолив загальну класифікацію.

У шостий день Дакара-2018 гонщикам потрібно було подолати 313-кілометрову спецділянку, яка розпочиналася в Перу, а завершувалася у Болівії. Це означало, що шалені дюни пустелі завершувалися позаду, оскільки сьогодні для гонщиків було підготоване високогір’я.

Шкода, але дистанцію для мотоциклістів довелося скоротити - вони виступили лише у болівійській частині. Губитися вже не було де, тому боротьба у цьому заліку швидше нагадувала спринт.

Гонщики проїхали спецділянку на шаленій швидкості, а на проміжних точках всіх фаворитів відділяло дуже небагато часу - десятки секунд визначали переможця сьогоднішнього етапу.

У підсумку переможцем став Антуан Мео. Проте Кевін Бенавідес та Тобі Прайс програли йому лише півхвилини. Загалом група найкращих пілотів фінішувала з подібними результатами: більше десяти пілотів програли переможцю не більше чотирьох хвилин.

У загальному заліку в лідери вийшов один із найстабільніших гонщиків пелотону Кевін Бенавідес, який допоки не виграв жодного із перших шести етапів.

Головні конкуренти Бенавідеса в особі Адріена ван Беверена, Ксав’є де Сультре, Маттіаса Валькнера та Хоана Барреди виступили приблизно однаково та програли переможцю етапу трохи більше трьох хвилин. До топ-5 впритул наблизився Прайс, який програє лідеру заліку трохи менше 10 хвилин.