Дакар-2018 позашляховики

Дакар-2018, фініш: Сайнс - дворазовий переможець марафону

Карлос Сайнс в останній день гонки оформив завоювання другої перемоги на "Дакарі".

Для Карлоса Сайнса в останній день «Дакара» було лише одне завдання - просто фінішувати. Цьогорічний марафон дарував безліч сюрпризів, проте на заключній 120-кілометровій спецділянці все нарешті обійшлося без пригод та підвищеного пульсу у пілотів та вболівальників. Крім того, Сайнса переслідувала серія минулих невдач - він п'ять разів поспіль навіть не фінішував у марафоні.

Група лідерів стартувала у хвості автомобільного каналу. Першим з них був якраз Сайнс. Коли він з’явився на фініші, то вже стало зрозуміло, що він став переможцем гонки. І вже неважливо, що на цьому етапі він продемонстрував далеко не найкращий час.

Другий на «Дакарі» - Нассер Аль-Аттія на Toyota. Жінель де Вільєр сьогодні виграв спецділянку та забезпечив собі третє місце в марафоні. Південноафриканець продемонстрував, що він перш за все є стабільним гонщиком та в черговий раз фінішував на подіумі.

Стефан Петрансель, 13-разовий переможець «Дакара», на 14-му етапі став другим. Після пригод у другий тиждень гонки у нього залишалося мало шансів на Топ-3 - він «лише» четвертий.