Дакар-2019, етап 2: чинний переможець взяв своє у мотозаліку

Дмитро Левчук
Автор: Дмитро Левчук
8 січ. 2019 р., 18:05

Маттіас Валькнер здобув перемогу на другому етапі у мотозаліку, а Хоан Барреда залишився на першому місці в абсолюті.

На другий день гонки організатори підготували доволі складну спецділянку протяжністю 342 кілометри. Окрім цього, мотоциклісти стартували позаду гонщиків на позашляховиках, тому у них було значно більше орієнтирів, ніж коли вони стартують першими.

Завдяки цьому Хоан Барреда, який переміг на СД1 та сьогодні був першим серед мотоциклістів, отримав шанс втратити не дуже багато часу. Протягом усієї дистанції він не припустився великих помилок, тому "легко" зберіг за собою лідерство в абсолютному заліку.

Утім, виграти другий етап іспанцю не вдалося. Прокинувся Валькнер, який переміг на Дакарі-2018. Гонщик КТМ у перший день діяв обережно, а у другий пішов в атаку. Хоч і з невеликою перевагою, але він випередив конкурентів, завдяки чому вийшов на другу позицію в абсолюті.

Наразі австрієць програє Барреді лише півтори хвилини. "Аж" на дві секунди Валькнер випереджає Ріккі Брабека, який на СД2 також виступив дуже стабільно та втримався у темпі з лідерами.

Примусив похвилюватися Пабло Кінтанілья. У чилійця "зникли" результати на контрольних відрізках, тому не було зрозуміло, як швидко він їде та чи їде взагалі. Проте він з'явився на фініші з п'ятим результатом, поступившись Валькнеру 3 хвилини 24 секунди, що досить небагато.