Дакар-2019, етап 6: важкий перезапуск у мотозаліку

Дмитро Левчук
Автор: Дмитро Левчук
13 січ. 2019 р., 18:48

Успішний виступ Пабло Кінтанільї призвів до чергової зміни лідера у заліку мотоциклістів.

На шостому етапі мотоциклістів очікувала 336-кілометрова спецділянка. Але якою б не була її довжина, це була перевірка на техніку та гонщиків, у яких вчора був день "відпочинку" - не всі системи могли одразу перезапуститися. Особливу увагу слід було загострити на тому, що для всіх учасників день розпочався дуже рано - перші пілоти виїхали з бівуаку, коли ще не було четвертої ранку за місцевим часом: до спецділянки їм треба було подолати довжелезний ліазон.

За традицією пілоти, що стартували в передній групі, мали великі проблеми з навігацією. На жаль, Лоренсо Сантоліно, котрий несподівано був у топ-5 на СД5, цим не обмежився - він впав, отримав травми та вибув із гонки. Поруч зупинилися Лусіано Бенавідес та Адрієн ван Беверен - їм судді мають повернути час. І хоча француз навряд чи претендує на перемогу на етапі, але у загальному заліку він доволі високо, тому може бути у групі з фаворитами.

За попередніми даними, переможцем став Пабло Кінтанілья. Він впевнено провів довгу спецділянку, а наприкінці дистанції завдяки втраті часу у Ріккі Брабека навіть вийшов на першу позицію в загальному заліку. Брабек підпустив до себе Тобі Прайса - дует програє лідеру близько п'яти хвилин, що дуже небагато. Також у топ-групі знаходяться Маттіас Валькнер, Кевін Бенавідес, та може повернутися ван Беверен.

П.С. Ван Беверену повернули близько 11 хвилин. Він став п'ятим на спецділянці з програшем 5 хвилин 48 секунд. У загальному заліку він програє 9.32.