Stefan Ehlen
Автор: Stefan Ehlen
Співавтор: David Gruz
23 вер. 2016 р., 13:54

Гонщик BMW Антоніо Фелікс да Коста зупиняється: у Будапешті, португалець оголосив про закінчення своєї кар'єри DTM.

Антоніо Фелікс да Кошта, BMW Team Schnitzer, BMW M4 DTM
#20 Schubert Motorsport, BMW M6 GT3: Антоніо Фелікс да Кошта

"Я залишу DTM в кінці сезону. Моя мрія завжди була Формула 1, але в DTM був прийнятий дуже добре. Я був щасливим працювати разом з брендом BMW.

Мені вдалося виграти гонку DTM і домогтися гарних результатів, але це був важкий час,- сказав Фелікс да Кошта. - Я не домігся успіху в цій серії і не показав свій максимум навичок. Проте, у мене було багато красивих моментів в DTM".

Проте співробітництво з BMW продовжиться поза DTM. "І я вирішив йти цим шляхом," - говорить Фелікс да Кошта. Частково це була участь у Формулі-Е, де він виступає за клієнтську команду BMW Andretti.

"Я паралельно виступав в DTM та Формулі-E, але насправді треба зосередитися на одному чемпіонаті. Тепер зосереджую свою увагу на Формулі Е, але залишусь гонщиком BMW".

Фелікс да Кошта прийшов в DTM разом із поверненням BMW в 2014 році, але 11-е місце в чемпіонаті пілотів 2015 року стало найкращим для нього за цей час. В цілому він здобув 1 перемогу, 1 поул-позицію і 1 швидке коло.

25-річний гонщик вже став другим чинним гонщиком BMW DTM, який оголосив про свою відставку в кінці сезону. Мартін Томчік також закінчить свою кар'єру DTM після сезону 2016.