BMW залучать Ерікссона та Колларда з Формули 3 до тестів новачків DTM

Найкращий новачок Європейської Формули 3 Юель Ерікссон та віце-чемпіон Британської Формули 3 Ріккі Коллард сядуть за кермо BMW M4 на тестах новачків DTM в Хересі.

Обидва гонщики є членами молодіжної програми BMW Motorsport. При цьому Ерікссон приєднався до програми лише в середині цього сезону, свого першого в Європейській Формулі 3.

18-річний швед став найкращим новачком та п’ятим загалом, здобувши перемогу на Спа-Франкоршам і ще дев’ять подіумів. Крім того, в серпні він виграв Ф3 Мастерс в Зандворті.

Він взяв участь в декількох вікендах DTM у складі BMW, як пілот M4 в заїздах Race Taxi.

В той час Коллард, син ветерана ВТСС Роба Колларда, взяв участь в Британській Формулі 3 і до самого фіналу сезону претендував на чемпіонський титул, але в фіналі програв, так само, як і рік тому в Британській Формулі 4.

Audi та Mercedes ще не визначили інших учасників тестів новачків DTM, які пройдуть в Хересі з 29 листопада до 2 грудня.