DTM на Moscow Raceway: Енгель виграв другу гонку

Гонщик Mercedes Маро Енгель виграв першу гонку в DTM завдяки піт-стопу на першому колі.

Після дискваліфікації Бломквіста на першому стартовому ряду опинилися Бруно Спенглер та Маттіас Екстрьом. На старті Спенглер відтіснив спроби Екстрьома пройти вперед і одразу почав відриватися.

Марко Віттман, Том Бломквіст, Маро Енгель та Лоік Дюваль заїхали на першому ж колі для заміни гуми. Ці гонщики були в кінці пелотону і лише така тактика могла їм дозволити вийти вперед.

Інші гонщики вистроїли довжелезний потяг за Спенглером, розриви в якому складали менше півсекунди.

На шостому колі BMW Максима Мартена вилетів із траси, зупинився в зоні безпеки та загорівся, що змусило дирекцію гонки випустити автомобіль безпеки. Це нагадало першу цьогорічну гонку в Угорщині, коли так само після вильоту Мартена гонщики, які зробили піт-стоп на першому колі, отримали шанс на перемогу.

Після рестарту в два ряди порядок на трасі майже не змінився, лише група гонщиків із піт-стопами підтягнулася до основного пелотону, а лідирував серед них Віттманн.

На наступному колі після рестарту Екстрьом в повороті перед фінішною прямої зайняв внутрішню траєкторію та обігнав Спенглера до першого повороту.

На 14 колі почалися зупинки гонщиків із топ-10. Першими почали Вікенс та Ауер із Mercedes, але вони виїжджали в 20 секундах позаду Бломквіста.

Слід відмітити декілька обгонів Ауера, які він здійснив над гонщиками, що мали ще не прогріту гуму. За два кола він зміг випередити трьох суперників, при чому двох одним маневром.

На 24 колі лише Ніко Мюллер не відвідав бокси і він лідирував у гонці, але в групі з піт-стопами Енгель зміг обійти Віттмана та почав доганяти Мюллера.

На 27 колі відрив Мюллера вже був менше секунди від гонщиків, які вже зробили піт-стопи.

На 30 колі в топ-5 входили Мюллер, Енгель, Віттманн, Бломквіст, Екстрьом. При цьому останній виграв два місця завдяки збереженим DRS та обгонам на попередніх колах.

На відміну від шведа, Віттман та Бломквіст вже не мали можливості активувати DRS і вони стали легкою жертвою гонщика Audi.

На останніх колах Мюллер заїхав на обов’язковий піт-стоп і став останнім після виїзду на трасу. Тим часом Рене Раст вирішив розштовхати сталий порядок у топ-10. Спочатку він обігнав Ауера, потім Рокенфеллера. А на передостанньому колі взявся за дует BMW Віттманна-Спенглера.

Але гонщики баварської марки змогли захистити третю позицію, хоча замість Віттмана на подіумній позиції опинився Спенглер.

А гонку виграв Маро Енгель і це була його перша перемога в DTM. Маттіас Екстрьом стрімко наближався до лідера на останньому колі, але так і не вийшов на дистанцію атаки.

Завдяки другому місцю Екстрьом повернув собі лідерство в заліку, а Раст відірвався від Ауера на відстань в 14 очок.