DTM на Норісринзі: Мартен виграв першу кваліфікацію

Гонщик BMW Максим Мартен виграв кваліфікацію першої гонки етапу DTM на Норісринзі.

За перші десять хвилин найкраще коло переходило не тільки від одного гонщика до іншого, але й від одного виробника до іншого.

У підсумку Лукас Ауер зміг показати час 47,655 секунд, який був кращий лише 0,013 с за час Маттіаса Екстрьома. І це обіцяло щільну боротьбу у другій частині кваліфікації.

Здавалось, що враховуючи результати Ауера-Екстрьома-Спенглера, які стали найкращими представниками своїх брендів у першій половині сесії, саме між ними розпочнеться боротьба за поул. Але розриви були справді мінімальними.

Гонщики потребували кілька кіл на розігрів гуми, але потім починали серію спроб у намаганні покращити своє положення на старті суботньою гонки.

Важливим було також блокування, адже на треку, який часто називаються «Монако для ДТМ», дуже важко не потрапити в трафік. І деякі гонщики отримали попередження за блокування суперників.

В останній спробі Мартін Мартен показав час 47,472 секунд та на 0,005 секунди випередив лідера чемпіонату Рене Раста. В цілому гонщики топ-6 вмістилися у 0,2 секунди.

Перша гонка DTM стартує о 14:25 за київським часом.