DTM в Хоккенхаймі: Віттман впевнено лідирує в першій практиці

Під густими хмарами, але в сухих умовах 24 гонщика DTM прийняли участь в першій вільній практиці фінального вікенду року.

О 16.45 за місцевим часом Антоніо Фелікс да Кошта першим виїхав на Хоккенхаймринг за кермом BMW M4 DTM. Як і його колега по BMW Мартін Томчік, португалець прощається з DTM після цього вікенду. Обидва гонщики залишили гарне враження на першій сесії вікенду. Фелікс да Коста з часом 1:33.970 в кінцевому підсумку став третім, а Томчік (1:34.148) був класифікований шостим в кінці 30-хвилиної сесії. Лідер заліку, проте, був найшвидшим в п'ятницю.

Марко Віттман показав свою силу в боротьбі за титул і закінчив своє коло по 4.574-кілометровій трасі з часом 1:33.909, що на 27 сотих секунди швидше, ніж Лукас Ауер (1:33.936) на Mercedes-AMG C63 DTM.

Таким чином, перший раунд в бою за титул явно відійшов до гонщика BMW. Його два суперника з Audi поки показали низький рівень у вільній практиці. Едоардо Мортара (1:34.484) став 13-м, Джеймі Грін (1:34.841) був на 20-у місці. Проте новачок команди ясно дав зрозуміти, що Audi може бути де завгодно, але не повільною на Хоккенхаймринзі. Рене Раст досяг часу 1:34.037 на колі, що в кінцевому підсумку стало найкращим результатом Audi і п'ятою позицією. Майк Роккенфеллер (1:34.325, 8-е місце) і Ніко Мюллер (1:34.364, 9-е місце) стали двома іншими гонщиками Audi, хто спромігся пройти в першу десятку.

В цілому, Mercedes-AMG також мали трохи кращий загальний вигляд в п'ятницю, ніж минулого гоночного вікенду. Крістіан Фіторіс (1:33.984s) в кінцевому підсумку отримав четверте місце, Пол ді Реста (1:34.409) був десятим.

Аугусто Фарфус (1:34.182) підкреслив сильний виступ мюнхенського виробника і став четвертим гонщиком BMW в топ-7.

У суботу, стане ясно, чи зможуть два претенденти з Audi, Грін і Мортара, ліквідувати розрив до Віттмана. Якщо протокол завтрашньої гонки буде ідентичний результатам першої практики, Віттман достроково стане чемпіоном DTM 2016 року та позбавить недільну гонку чемпіонської інтриги.