DTM у Хоккенхаймі: Бломквіст виграв другу кваліфікацію

Гонщики BMW вдруге цього вікенду виграють поул-позицію на фінальному етапі DTM у Хоккенхаймі. Цього разу кращим став Том Бломквіст.

По аналогії з суботньою кваліфікацією гонщики BMW почали з гарних проміжних результатів на старті кваліфікації. У першій половині сесії кращим став Марко Віттманн із часом 1.30,564.

І коли гонщики стали готуватися до другої спроби, Пол ді Реста наїхав на дренажне покриття та пошкодив машину. Аналогічно до інциденту у Формулі 1, де Ромен Грожан пошкодив машину на Гран Прі Малайзії, ді Реста наїхав на пошкоджений дренаж і пробив ліве колесо.

Машина Mercedes змогла повернутися до боксів, але сесія була зупинена червоними прапорами на півгодини, поки ремонтувався дренаж.

Після поновлення сесії гонщики Audi намагалися забрати поул у BMW, але Том Бломквіст встановив планку у 1.30,491, яку ніхто не зміг подолати. При цьому п’ять гонщиків умістилися в одну десяту секунди позаду гонщика баварської марки.

Головний претендент на титул Маттіас Екстрьом, крім того що кваліфікувався десятим, отримає штраф у п’ять місць за вчорашній інцидент у гонці. Джеймі Грін, який також має гарні шанси на титул, отримає штраф у десять місць та буде стартувати майже з кінця пелотону.

Таким чином, поки найкращі шанси виграти чемпіонат у Рене Раста, який буде стартувати із другої позиції.

Дивіться фінальну гонку сезону DTM о 16:10 за київським часом.