DTM у Хоккенхаймі: Паффетт виграв суботню гонку

Роман Галімон
Автор: Роман Галімон , головний редактор
5 трав. 2018 р., 12:46

Гері Паффетт приніс першу перемогу Mercedes у першій гонці сезону DTM, а Лукас Ауер закріпив результати штутгартців другим місцем.

На старті гонщики топ-5 зберегли свої позиції і лише на секції стадіону Лукас Ауер зміг обігнати Тімо Глока в боротьбі за третю позицію, а вже колом пізніше Ауер обійшов другу BMW – Марко Віттманна – та вийшов на друге місце.

На третьому колі Ауер вже обігнав Гері Паффетта та вийшов вперед, в той час як Глок обійшов Віттманна у боротьбі за третю позицію.

Джеймі Грін став першим, хто заїхав на обов’язковий піт-стоп, і сталося це на шостому колі, а за два кола його стратегію повторили два інших гонщики Audi: Фрейнс та Роккенфеллер.

Гонщики BMW Глок та Віттманн заїхали в бокси на 12 колі.

Паскаль Верляйн на 14 колі став першим гонщиком Mercedes, який заїхав на піт-стоп, але через помилку механіків виїхав за Глоком, Віттманном та Роккенфеллером, а потім через холодні шини програв ще і Спенглеру.

Паффетт та Ауер заїхали протягом двох наступних кіл, і повернулися на трасу попереду групи гонщиків, що зробили піт-стопи, хоча британцю вдалося обігнати австрійця за рахунок розігрітих шин.

На 23 колі Ніко Мюллер останнім заїхав на піт-стоп і Паффетт знову вийшов у лідери гонки.

У той же час Верляйн зміг обігнати Віттманна та вийти на п’яту позицію, а через коло він обійшов і Роккенфеллера та вийшов на четверте місце.

Під кінець гонки Едоардо Мортара теж зміг подолати гонщиків BMW та вийшов на п’яту позицію позаду Верляйна, після чого пройшов його за допомогою DRS. Але подолати відстань до Глока вже було складно.

Гонщики топ-3 фінішували без боротьби, хоча всередині пелотону боротьба тривала до кінця гонки.

Паффетт фінішував попереду Ауера, а Глок замкнув подіум.