DTM на Хунгароринзі: Пол ді Реста повторив минулорічну перемогу

Роман Галімон
Автор: Роман Галімон
2 черв. 2018 р., 12:50

Гонщик Mercedes Пол ді Реста виграв першу гонку етапу німецького турінга на угорській трасі Хунгароринг та повторив успіх минулорічної давнини.

Пол ді Реста, Ніко Мюллер та Лукас Ауер зберегли свої позиції на старті, а з іншого боку пелотону три гонщики вирішили заїхати одразу на єдиний обов’язковий піт-стоп (Джеймі Грін, Філіпп Енг, Бруно Спенглер).

В намаганні потрапити в очки, колом пізніше теж саме зробив Тімо Глок, який зробив піт-стоп на другому колі.

Першим із Mercedes на ризиковану тактику з раннім піт-стопом пішов Паскаль Верляйн на четвертому колі, але він одразу програв позиції Глоку, Спенглеру і Енгу.

До восьмого кола вже майже половина машин відвідала бокси.

Тим часом Гері Паффетт проводив свою гонку і боровся за місця у топ-10. Після старту з 9-го місця британець піднявся на шосте місце. А потім пройшов партнера по Mercedes Даніеля Хункаделью.

На 10-11 колах Ауер, ді Реста та Мюллер зробили піт-стопи, проте через помилку в боксах Пол втратив перевагу та поступився позицією Ауеру на виїзді з піт-лейн.

Таким чином Ауер став лідером групи гонщиків, які зробили піт-стопи.

Гарний обгін зробив Верляйн на 13-му колі, коли обігнав Глока завдяки боротьбі у перших поворотах та ще раз підтвердив, що на Хунгароринзі можна обганяти.

На 16 колі Паффетт вийшов в лідери гонки й одразу поїхав у бокси, але через повільний піт-стоп втратив там майже секунду та виїхав перед групою гонщиків, в якій був його принциповий суперник Глок. І хоча два гонщика (Верляйн та Спенглер) все ж змогли його пройти, пізніше Верляйн пропустив Паффетта, який одразу обійшов Спенглера та вийшов на призове десяте місце.

Три пілоти Audi (Фряйнс, Роккенфеллер, Дюваль) до останнього сподівались на автомобіль безпеки (або дощ) на трасі та залишилась на трасі попри те, що програвали одну секунду машинам з піт-стопом.

У той же час ді Реста обійшов Ауера та піднявся на третю позицію, яка стала першою після піт-стопів вищезазначених гонщиків Audi. А саме на 27 колі, коли Роккенфеллер відвідав бокси та віддав лідерство.

В кінці гонки за третє місце на подіумі боролися між собою гонщики Audi Ніко Мюллер та Рене Раст. Мюллер провів дуже гарну роботу, адже заробив перші очки для себе у сезоні та встояв перед чинним чемпіоном DTM.

Паффетт фінішував на шостій позиції та вийшов у лідери чемпіонату, тоді як Глок та гонщики BMW по-справжньому провалилася в першій гонці. Баварці фінішували на останніх п’яти місцях та не здобули очок у першій гонці.