DTM на Мізано: Мюллер виграв у гонці помилок

, головний редактор Motorsport.com Україна
9 черв. 2019 р., 12:37

Гонщик Audi Ніко Мюллер виграв другу гонку вікенду DTM на італійському треку Мізано.

На старті несподівано партнери по Audi не дали Рене Расту спокійно піти вперед, а Робін Фряйнс навіть посунув лідера заліку з першого місця. Далі Раст опинився між Марко Віттманном та Джонатаном Абердіном.

У підсумку сталося зіткнення, Віттманн опинився на узбіччі з розбитою машиною і втратив шанси випередити Раста в особистому заліку. Проте інцидент між цими гонщиками буде розглянутий після гонки.

Тим часом, Фряйнс на Ніко Мюллер очолили гонку, а Раст став третім.

За жовтих прапорів Майк Роккенфеллер, Даніель Хункаделья та Тімо Глок вирішили зробити піт-стопи та, можливо, повторити вчорашню переможну стратегію Марко Віттманна. Проте Тімо Глок був змушений завершити свою 200-у гонку DTM в боксах вже за кілька кіл.

На 8-му колі Раст вийшов на другу позицію, випередивши Мюллера, а колом пізніше обігнав й Фряйнса. Лідер Audi почав одразу відриватися на першій позиції, а гонщики Audi, які повністю зайняли топ-5, почали боротися між собою.

Все це призвело до того, що Дюваль розвернув машину Фряйнса, і останній пропустив дві BMW Філіппа Енга та Юеля Ерікссона та став сьомим.

На 15-му колі у Раста несподівано виник прокол, але через те, що він був майже перед боксами, після свого піт-стопа Рене виїхав другим у групі гонщиків, які зробили обов’язкову заміну гуми.

Майже одразу інші гонщики топ-5 теж зробили зупинки, а лідером гонки став Мюллер, який відвідав бокси на 18-му колі. Проте Ніко повернувся лідером групи гонщиків з піт-стопами, яка складалася з Раста, Енга, Фіттіпальді, Фрянса.

Проте на 21-му колі Енг почав тиснути на Раста та пройшов його на пізньому гальмуванні.

Мюллер повернув собі лідерство на 25-му колі, колі обійшов Джейка Денніса, який лідирував на Aston Martin і до того моменти ще не зробив зупинки.

На останніх хвилинах в топ-5 вибудувався стабільний порядок гонщиків: Мюллер, Енг, Раст, Фіттіпальді та Фряйнс. Свою позицію покращив лише Фрянс, який обійшов Фіттіпальді на 35-му колі.

Мюллер довів гонку до перемоги, а Раст, втративши темп, не зміг атакувати друге місце Енга. Проте у підсумку Раст лише зміцнив своє лідерство в заліку.

Запрошений зірковий гонщик Андреа Довіціозо зміг дуже добре проявити себе та був на 12-й позиції до свого розвороту.  Але сходи інших суперників дозволили йому фінішувати на 15-й позиції.