DTM на Нюрбургринзі: Раст переміг у першій гонці

Роман Галімон
Автор: Роман Галімон
8 вер. 2018 р., 12:34

Гонщик Audi Рене Раст здобув перемогу у суботній гонці етапу DTM на Нюрбургринзі та довів, що його результати у попередніх сесіях були невипадковими.

На старті топ-3 зберегла свої позиції, а Рене Раст зміг відбити атаку Гері Паффетта, водночас позаду відбулося кілька зіткнень. Найбільшим був контакт Едоардо Мортара та Робіна Фряйнса, і гонщику Mercedes навіть показали чорно-білий прапор.

Чергову дуель нав’язав вже гонщику Mercedes Тімо Глок, який виштовхнув Даніеля Хункаделью за межі траси. Іспанець втратив кілька місць, а німець отримав попередження від гоночної дирекції - чорно-білий прапор.

Дивно, але після перших п’яти кіл гонщики навіть не зробили ранні піт-стопи і залишалися на трасі до шостого кола. Першим в бокси заїхав Фряйнс.

За десять кіл Раст відірвався від Паффетта майже на три секунди, при тому що інші гонщики Audi не могли піднятися у топ-10.

Ауер став першим пілотом Mercedes, що зробив піт-стоп, і сталося це на 11-му колі. На цьому ж колі Пол ді Реста захищав свою позицію від Філіппа Енга, але австрієць зміг протиснутись у внутрішню траєкторію та розвернув ді Ресту. Британець випав з топ-10 та втратив шанси на подіум.

Гонщик Mercedes поїхав на піт-стоп, а Енг потримав «проїзд по піт-лейн».

В той же час на 15-му колі Спенглер обійшов Паффетта у першому повороті без жодного зіткнення.

На 17-му колі Раст відвідав бокси та виїхав попереду групи гонщиків, що вже зробили піт-стопи, а Паффетт змінив шини колом пізніше. Це вивело Спенглера у лідери гонки.

Але вже на 20-му колі Спенглер заїхав в бокси, де сталася заминка з заднім колесом. Гонщик BMW виїхав позаду Раста, але попереду Паффетта.  Проте Бруно зміг встояти перед суперником та не віддав потенційно другу позицію.

Третім гонщиком, якому показали чорно-білий прапор, став Джеймі Грін, за його дії з виштовхування суперників із траси.

За двадцять хвилин до кінця гонки лише гонщики Audi Майк Роккенфеллер та Ніко Мюллер не відвали бокси та очолювали гонку. Проте їхній відрив у 17 секунди не дозволяв їм зберегти лідерство і після обов’язкового піт-стопу вони виїхали всередині пелотону.

На 29-му колі гонку знову очолив Раст і на той момент його відрив склав вже більше п’яти секунд від Спенглера, на хвості якого досі «висів» Паффетт.

У такому порядку гонщики й фінішували, а для Раста це вже друга перемога в цьому сезоні. Спенглер вперше цього сезону піднявся на подіум після цілої серії безочкових гонок, а Паффетт повернув собі лідерство у заліку, адже ді Реста фінішував останнім.