Віттман та Хункаделья виключені з протоколу недільної гонки

Лідер чемпіонату DTM Марко Віттман та Даніель Хункаделья, що фінішував на подіумі, були дискваліфіковані з протоколу другої гонки на Хунгарорінзі через невідповідність машини технічним вимогам.

Товщина контрольної планки під днищем машин обох гонщиків не відповідала мінімальним регламентованим розмірам (6 мм), тому вони втратили свої результати.

Віттману після контакту з Едоардо Мортара на стартовій прямій вдалося фінішувати четвертим, але тепер він втратить 12 очок. Його перевага в загальному заліку над італійцем скоротилась до 14 балів.

Дискваліфікація дозволила повернутися в боротьбу за титул Джеймі Гріну, що зійшов на старті гонки - його відставання від Віттмана тепер становить 39 очок, а в фіналі сезону в Хоккенхаймі буде розіграно 50.

Даніель Хункаделья позбувся свого першого подіуму в "кузовній" серії.

В результаті третім став Антоніо Фелікс да Кошта, який недавно оголосив про розставання з DTM. Це стало першим потраплянням португальця до Топ-3 в цьому сезоні.

Обидва виробники BMW і Mercedes заявили, що мають наміри оскаржити рішення.