Віттман та Хункаделья виключені з протоколу недільної гонки

David Gruz
Автор: David Gruz
Переклав: Роман Галімон
25 вер. 2016 р., 20:14

Лідер чемпіонату DTM Марко Віттман та Даніель Хункаделья, що фінішував на подіумі, були дискваліфіковані з протоколу другої гонки на Хунгарорінзі через невідповідність машини технічним вимогам.

Даніель Хункаделья, Mercedes-AMG Team HWA, Mercedes-AMG C63 DTM

Товщина контрольної планки під днищем машин обох гонщиків не відповідала мінімальним регламентованим розмірам (6 мм), тому вони втратили свої результати.

Віттману після контакту з Едоардо Мортара на стартовій прямій вдалося фінішувати четвертим, але тепер він втратить 12 очок. Його перевага в загальному заліку над італійцем скоротилась до 14 балів.

Дискваліфікація дозволила повернутися в боротьбу за титул Джеймі Гріну, що зійшов на старті гонки - його відставання від Віттмана тепер становить 39 очок, а в фіналі сезону в Хоккенхаймі буде розіграно 50.

Даніель Хункаделья позбувся свого першого подіуму в "кузовній" серії.

В результаті третім став Антоніо Фелікс да Кошта, який недавно оголосив про розставання з DTM. Це стало першим потраплянням португальця до Топ-3 в цьому сезоні.

Обидва виробники BMW і Mercedes заявили, що мають наміри оскаржити рішення.