Зірка MotoGP Довіціозо дебютує з Audi у DTM на етапі у Мізано

Переклав: Ольга Журавель
8 трав. 2019 р., 10:51

Зірка команди MotoGP Ducati Андреа Довіціозо наступного місяця візьме участь у гонці DTM у Мізано, який замінить в Audi П'єтро Фіттіпальді.

33-річний Довіціозо замінить П’єтро Фіттіпальді у клієнтській команді Audi WRT, оскільки Фіттіпальді виконуватиме обов'язки резервного пілота Haas під час Гран Прі Канади Формули 1 8-9 червня.

Довіціозо стане наступним після дворазового чемпіона DTM Маттіаса Екстрьома, дворазового володаря титулу CART Indycar і паралімпійського чемпіона Алекса Дзанарді та п'ятикратним чемпіоном Світового чемпіонату з ралі Себастьяном Ож’є, які стали запрошеними зірками DTM у 2018 році відповідно за кермом Audi, BMW і Mercedes.

Це не перше його змагання на чотирьох колесах – у 2016-му Довіціозо змагався у Світовому фіналі Lamborghini Super Trofeo у Валенсії, і завоював перемогу в Pro-Am класі в одній із гонок.

«Я люблю автомобілі, мені пощастило отримати можливість змагатися з Audi RS 5 DTM, - сказав Довіціозо, який виграв Гран Прі MotoGP в Сан-Марино в Мізано у 2018 році. – Важко знайти час, щоб підготуватися до такого під час сезону MotoGP, але я дуже сподіваюся поборотись у змаганні настільки високого рівня, як DTM.

Автомобіль є дивовижним, але це інший виклик у порівнянні з моїм Desmosedici GP, тобто я маю підготуватись, отже я проїхав багато кіл на симуляторі перед тим, як вперше виїхати на трасу.

Мізано є особливою трасою для кожного італійського гонщика - це місце, де я торік завоював неймовірну перемогу, тому я у захваті та вдячний за цю можливість».

Ducati опосередковано належить Audi - вона була куплена у 2012 році Lamborghini, яка є дочірньою компанією німецького виробника.

У вівторок Довіціозо протестував RS5 DTM у спортивному центрі  Audi Motorsport Компетенції Центр у Нойбергу, і матиме два дні тестів у Мізано перед своєю дебютною гонкою.

Директор Audi Motorsport Дітер Гасс назвав Довіціозо як «справжньою суперзіркою», що доповнить склад пілотів у Мізано.

«Гонщики MotoGP в Італії справжні герої, - сказав він. - Андреа родом з області Мізано, він переміг у Гран Прі минулого року і може залучити багато додаткових уболівальників.

Нам дуже цікаво побачити, як він зіграє у своєму дебюті в DTM. Те, що він узяв тайм-аут для DTM між двома гонками MotoGP, є фантастичним і зовсім не сприймається як належне.

Я хотів би особливо подякувати генеральному директору Ducati Клаудіо Доменікалі та генеральному менеджеру Ducati Corse Луїджі Далл'ігна, які погодилися на цей гостьовий виступ.

Це чудово для DTM і для автоспорту в цілому».

Етап DTM у Мізано відбудеться в тиждень між гонками в Муджелло і Барселоні.