ELMS у Спа: Лап'єрр здобув поул для Dragonspeed

Екіпаж Dragonspeed № 21 продемонстрував свою непогану форму під час кваліфікації у Спа. Дворазовий чемпіон Ле-Ману у окремому класі Ніколя Лап’єрр виграв заїзди і у чотирьох годинах Спа стартуватиме з поулу.

Лап’єрр проїхав коло за 2:06,603 і допоміг Dragonspeed вдруге здобути поул-позішн.

Поточний лідер чемпіонату Тір’є з TDS Racing кваліфікувався другим завдяки Матіасу Бешу, який продемонстрував результат 2:07,048.

Екіпаж G-Drive № 38, який переміг у Сільверстоуні, почне перегони з третього місця. Разом з Гаррі Тінкнеллом поруч стартуватиме Трістан Гомменді на Eurasia № 33.

Algarve Pro № 25 під керуванням Андреа Піццітоли став найкращим на Ligier – п’яте місце.

Graff – кращий у класі LMP3

Graff Racing № 9, який переміг на Поль Рікар, неочікувано здобув поул наприкінці кваліфікації з часом 2:14,390.

United Autosports № 3 так само покращив свій час і посунув з другого стартового місця Tockwith Motorsport № 26.

Лідер чемпіонату United Sports № 2 завершив сесію п’ятим, коли Алекс Брандл зіпсував останню спробу.

AT Racing випереджає Ferrari у класі GTE

У класі GTE екіпаж AT Racin № 56 із Алессандро П’єр Гуіді за кермом випередив Ferrari і вперше у сезоні стартуватиме з поулу.

П’єр Гуіді проїхав коло за 2:17,038, що лише на 0,3 секунди швидше за Proton Porsche № 88 Джанлуки Рода, Крістіана Рііда та Метта Керролі.

AF Corse № 55 Данкана Камерона, Метта Гріффіна та Аарона Скотта спромігся лише на третій результат, а єдиний Aston Martin – на п’ятий.