ELMS в Ешторілі: Ніколя Лап'єрр здобуває поул під кінець кваліфікації

Екіпаж машини №21 команди Dragonspeed Ніколя Лап'єрр, Бен Хенлі та Хенрік Хедман стартуватимуть в гонці 4 Години Ешторілу з поулу після того, як Лап'єрр зумів показати найкращий час під кінець сесії на підсихаючий трасі.

Лап'єрр, чий екіпаж машини №21 має в активі перемогу в Спа, став одним з останніх гонщиків, який закінчив кваліфікаційну сесію, встановивши найкращий час кола 1 хвилина 44.146 секунди.

Другим кваліфікувався Поль-Лу Шатан з екіпажу під номером 23 команди Panis Barthez Competition, який упродовж всієї сесії був володарем проміжного поулу.

Ризикнув скористатись перехідними шинами та отримав від цього зиск Гідо ван дер Гарде. Екс-гонщик Формули 1, який виступає за кермом машини №38 команди Gibson, стартуватиме з третьої позиції.

Четвертим стартуватиме Олівьє Пла з Krohn Racing Ligier, а одразу за ним — ще один екс-пілот Формули 1 Віталій Петров з SMP Racing.

А лідерам чемпіонату не пощастило. Найкращий екіпаж команди Thiriet by TDS Racing стартуватиме з сьомої позиції після того, як Маттіас Беш мав проблеми під час кваліфікації.

Проте, для того, щоб гарантувати собі чемпіонський титул, екіпажу №46 в гонці достатньо буде фінішувати четвертими.

United Autosports домінують у класі LMP3

Екіпаж №2 команди United Autosports, який минулого місяця в Спа оформив чемпіонський титул, здобув поул у класі LMP3 з найкращим часом 1 хвилина, 52.156 секунди, який встановив Алекс Брандл.

Ще один представник United Autosports Вейн Бойд кваліфікувався другим, а два наступні місця на старті зайняли представники французької команди Duqueine Engineering.

Proton Racing здобуває поул у класі GTE

У класі GTE Бен Баркер за кермом машини №88 команди Proton Racing здобув поул, в той час, як лідер чемпіонату, екіпаж №55 команди JMW Motorsport спромігся кваліфікуватись лише п’ятим.

Друге стартове місце буде в екіпажа №56 команди AT Racing, завдяки Алессандро Пьєр Гвіді, час якого поступився часу поулу лише на 0.337 секунди.

Третіми та четвертими стали представники AF Corse — екіпаж №51 став швидшим за своїх партнерів з екіпажу №55.