ELMS у Ле-Кастелле: Racing Engineering перемогла у дебютній гонці

Rachit Thukral
Автор: Rachit Thukral , Reporter, India
15 квіт. 2018 р., 18:39

Команда Racing Engineering, відома завдяки виступам у GP2/Формулі 2, здобула перемогу на дебютному для себе етапу європейської серії Ле-Ман.

#5 Nefis By Speed Factory Ligier JS P3 - Nissan: Тимур Богуславський, Олексій Чуклін, Данило Проненко

Норман Нато, Поль Петі і Олів'є Пла за кермом машини Oreca 07 під номером 24 на 4,827 секунди випередили екіпаж TDS Racing під номером 33 у складі Лоїк Дюваль - Матьйо Ваксів'єр - Франсуа Перродо.

Ніколя Лап'єр із Dragonspeed добре стартував, випередивши Перродо в першому повороті, а потім успішно атакував володаря поула Мемо Рохаса з IDEC Sport.

Лап'єр лідирував якийсь час, однак прокол відкинув його назад, після чого в лідери вийшов екіпаж під номером 24, майбутні переможці.

Лап'єра за кермом змінив Хенрік Хедман, який потрапив у аварію в третій годині гонки. На трасі з'явилася машина безпеки, в результаті чого 30-секундний відрив Racing Engineering був знівельований.

Після поновлення гонки Андре Негран взявся пресингувати Петі, однак не зміг пройти француза.

Петі поїхав у бокси за 1 годину 13 хвилин до фінішу, і його змінив Пла. Негран отримав чистий простір на трасі, і після свого піт-стопа екіпаж під номером 36, за кермо якого сів П'єр Тір'є, вийшов у лідери.

Однак кілька кіл по тому Пла повернув лідерство, обігнавши Тір'є. Як незабаром з'ясувалося, цей його обгін став вирішальним у боротьбі за перемогу.

Тір'є провалився ще далі, і другу позицію зайняв екіпаж під номером 33, а третіми стали Ніко Жамен, Нельсон Панчатічі і П'єр Раг за кермом машини Oreca команди Duqueine Engineering.

Олексій Чуклін, який виступає у класі LMP3, приїхав зі своїм екіпажем на 36 загальному місці (або 16-му у класі).