24 години Нюрбургрингу: Glickenhaus шокувала поулом на Нордшляйфе

Джеймс Глікенхаус і його SCG003C здобули поул на 24 годинах Нюрбургрингу під час заїздів топ-30 у п'ятницю, випередивши заводські команди Audi, BMW, Mercedes і Porsche.

Після першого кола по добревідомому Нордшляйфе, американський гонщик Джефф Вестфаль на машині SCG003C #704 проїхав коло 8 хвилин 15,427 секунд, чим створив найбільший сюрприз цими вихідними.

«Це коло було на межі, - сказала Вестфаль. - У мене було багато поворотності в машині. Але для нас це було все або нічого. Моє перше коле вже було добре, але у мене було кілька поворотів, де я міг би зробити краще».

Бос команди Джеймс Глікенхаус дуже задоволений тим, що його команда випередила заводські стайні.

«24 години Нюрбургринку як Вудсток, - сказав він. - Це свято автоспорту. Я пишаюся тим, що через досягнення цього поулу наша команда стала частиною цієї легенди».

Вестфаль випередив Коннора де Філіппі на машині Audi R8 LMS #29 від команди Land Motorsport на 0,675 секунд.

Робін Фряйнс на Audi #9 від WRT увійшов до трійки, майже на секунду відставши від лідера.

Ferrari 488 GT3 від #22 команди WTM Racing стала єдиним автомобілем італійської марки, який пробився до другої кваліфікації в п'ятницю, посівши четверте місце на сітці перед Audi #10 команди WRT.

Чинний чемпіон Маро Енгель привів свій Mercedes-AMG GT3 на сьоме місце, а Свен Мюллер був найшвидшим серед Porsche 911 GT3 R.

Машина BMW M6 GT3 #43 команди Schnitzer Motorsport, яка очолила в четвер увечері першу сесію кваліфікації завдяки Аугусто Фарфусу, спромоглася лише на 10-те місце, майже в трьох секундах від поулу.