Ралі Акрополіс: перший день за лідером ERC, Протасов - 6-й

Дмитро Левчук
Автор: Дмитро Левчук
1 черв. 2018 р., 16:31

Олексій Лук’янюк попри прокол на першій спецділянці очолив протокол грецької гонки за підсумками п’ятниці.

У Греції офіційно розпочався третій етап чемпіонату Європи з ралі, який для українських уболівальників цікавий тим, що на його старт вийшов екіпаж Юрія Протасова та Павла Черепіна.

Напередодні українці вдало провели кваліфікацію, у якій стали третіми. Завдяки цьому вони змогли стартувати у глибині ралійного каналу на чистій трасі, але на перших спецділянках далася взнаки величезна перерва у виступах на найвищому рівні.

Перша спецділянка була доволі коротка - на 2,6-кілометровому глядацькому допі важко було відіграти багато часу. Але можна було втратити: Лук’янюк спіймав прокол, але на короткій спецділянці втратив лише 12 секунд.

Але цей програш лідер ERC дуже швидко відіграв. Друга спецділянка була 30 кілометрів завдовжки. На жорсткій трасі було де відіграти час, а Лук’янюк був у своїй лізі та випередив найближчого конкурента Ейвінда Брюнільдсена на 44 секунди!

Група переслідувачів продемонструвала значно щільніші результати. Юрій Протасов встановив лише шостий результат, проте програв Брюнільдсену менше десяти секунд.

Протасов після фінішу СД2: "Ми щасливі, стенограма була ідеальна. Я дійсно задоволений нашою швидкістю".

Окрім Лук’янюка та Брюнільдсена попереду Протасова наразі Юусо Нордгрен, Бруно Магальяйнш та Александрос Цулофтас.

Боротьба продовжиться завтра, коли гонщики подолають шість спецділянок середньої довжини.